Our features
Eladó ház Budapest XVI. Mátyásföld 365..
1165 Budapest
ID: 78563
294.5 M Ft (81 E Ft/m2)
Area
3657 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 3657 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 294 500 000 Ft
Price/m2: 81 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
A figyelmébe ajánlom ezt a kivételes üzleti célú ingatlant, amely Budapest 16. kerületének csendes, de mégis központi részén található, Mátyásföld szívében.

Ez az ingatlan egyedülálló lehetőséget kínál vállalkozások számára:
alapterülete 3657 négyzetméter, amely tökéletesen alkalmas irodai és raktári funkciók ellátására.

- a területen: raktár (
...
+ Read more
Location
1165 Budapest