Our features
Eladó ház Érd 191m2
2030 Érd
ID: 78559
150 M Ft (295 E Ft/m2)
Area
509 m2
Bedrooms
6
Property Details
Type: House
Area: 191 m2
Balcony / Terrace area: 635 m2
Bedrooms: 6
Year Built: Max 20 years old
Price: 150 000 000 Ft
Price/m2: 295 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Érd Fenyves-Parkvárosban csendes, családbarát környezetében kínálunk eladásra egy 2005-ben épült, szigetelt családi házat, amely ideális választás lehet nagycsaládosok számára, akik kényelmes ENERGIATAKARÉKOS otthonra vágynak. Az ingatlan hasznos alapterülete 255 m2, amelyet egy 635 négyzetméteres, jól karbantartott telek ölel körül.

A házban össz
...
+ Read more
Location
2030 Érd