Our features
Eladó ház Debrecen 106m2
4225 Debrecen
ID: 78462
115 M Ft (376 E Ft/m2)
Area
306 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 106 m2
Balcony / Terrace area: 400 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 10 years old
Price: 115 000 000 Ft
Price/m2: 376 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Debrecen Alsójózsa legimpozánsabb részén,a Józsaliget-lakóparkban eladásra kínálunk egy 2019-ben épült, újszerű állapotban lévő földszintes ikerház utcafronti lakását 400 nm-es telekkel, amely csak garázs kapcsolatban áll az ikerház másik lakásával.
Az ingatlan rendkívül alacsony rezsivel rendelkezik.

Helyiségei: Előszoba, nappali, tágas amerikai
...
+ Read more
Location
4225 Debrecen