Our features
Eladó ház Budapest XXII. Budafok 110m2
1222 Budapest
ID: 78301
115 M Ft (204 E Ft/m2)
Area
564 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 110 m2
Balcony / Terrace area: 908 m2
Bedrooms: 4
Year Built: 20+ years old
Price: 115 000 000 Ft
Price/m2: 204 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Budafok szívében, Budapest 22. kerületének egyik legkeresettebb részén kínáljuk eladásra ezt a 110 nm alapterületű, használt családi házat, amely ideális választás fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra vagy befektetési lehetőségre vágynak.

Az ingatlan 908 nm-es telekkel rendelkezik, amely lehetőséget biztosít a kertészkedésre vagy akár eg
...
+ Read more
Location
1222 Budapest