Our features
Eladó ház Budapest XI. 192m2
1117 Budapest
ID: 78093
189.9 M Ft (989 E Ft/m2)
Area
192 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 192 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 189 900 000 Ft
Price/m2: 989 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
Description
Budapest XI. kerület, Albertfalván, a budafoki út közelében, ipari területen lévő 192 m2-es felújított irodahelyiség eladó!
Az ingatlan rendezett jogi háttérrel (társasház önálló helyrajzi számú irodákkal, saját mérők), délkeleti tájolással és saját parkolóval rendelkezik. Elsőrendű autós és teherautós közlekedési kapcsolat. 2020-ban felújításon es
...
+ Read more
Location
1117 Budapest