Our features
Eladó ház Szada 95m2
2111 Szada
ID: 78078
86 M Ft (152 E Ft/m2)
Area
564 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 95 m2
Balcony / Terrace area: 938 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 5 years old
Price: 86 000 000 Ft
Price/m2: 152 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
View from property: Inner courtyard
Description
Szadán kínálunk eladásra egy új építésű, bruttó 165m2-es, nettó 121,79m2-es családi ház, 100,79m2 lakótérrel és 21m2 garázzsal.

Az ingatlant kivitelezői szerződéssel kínáljuk, az elérhető szadai telkek egyikén. A meghirdetett ár 36.000.000.- Ft-os telket tartalmaz. A kivitelezési díj 520.000.- Ft / nettó m2. Cégünk több éves kapcsolatban van a szá
...
+ Read more
Location
2111 Szada