Our features
Eladó ház Debrecen 114m2
4033 Debrecen
ID: 77892
105 M Ft (239 E Ft/m2)
Area
439 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 114 m2
Balcony / Terrace area: 650 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 5 years old
Price: 105 000 000 Ft
Price/m2: 239 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Ha családosok számára keresel ideális otthont, akkor ez a Debrecenben található új ház tökéletes választás lehet számodra. Az ingatlan 145 nm-es alapterülettel rendelkezik, így bőséges teret biztosít a család minden tagjának. A négy tágas szoba és a két fürdőszoba garantálja a kényelmet, míg a 13,91 nm-es terasz ideális helyszín a reggeli kávézások...
+ Read more
Location
4033 Debrecen