Our features
Eladó ház Budapest XX. Pesterzsébet 96..
1203 Budapest, Erzsébetfalva
ID: 77830
57.9 M Ft (295 E Ft/m2)
Area
196 m2
Bedrooms
2+1
Property Details
Type: House
Area: 96 m2
Balcony / Terrace area: 200 m2
Bedrooms: 2+1
Year Built: 20+ years old
Price: 57 900 000 Ft
Price/m2: 295 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
View from property: Park
Description
Eladó családi ház Erzsébetfalván – Kiváló elhelyezkedésű modern ingatlan, privát udvarral!

Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalván, a központhoz közel kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, téglaépítésű családi házat. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik egy jól megközelíthető, korszerű és kényelmes otthont keresnek, amely
...
+ Read more
Location
1203 Budapest, Erzsébetfalva