Our features
Eladó ház Budapest X. 200m2
1106 Budapest, Felsőrákos
ID: 77755
51.9 M Ft (260 E Ft/m2)
Area
200 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 200 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 51 900 000 Ft
Price/m2: 260 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
BEFEKTETŐK FIGYELEM!

Budapest X. kerületben forgalmas út mentén vált eladóvá egy 25 éve jól működő, rendszeresen VISSZAJÁRÓ (BÉRLETTEL RENDELKEZŐ) VENDÉGKÖRREL, 20 FLOTTÁS CÉGES SZERZŐDÉSSEL rendelkező autómosó bérleti joga.

A TELJES FELSZERELTSÉG ÉS GÉPESÍTÉS a vételár részét képezi:

- habzó gép, levegő kompresszor, vízforgató szivattyú, kozme
...
+ Read more
Location
1106 Budapest, Felsőrákos