Our features
Eladó ház Győr 547m2
9027 Győr
ID: 77606
408.1 M Ft (746 E Ft/m2)
Area
547 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 547 m2
Bedrooms: 0
Year Built: Max 20 years old
Price: 408 060 000 Ft
Price/m2: 746 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
Egyedülálló lehetőség Győr Ipari Parkjában!
Győr Ipari parkjában, a Tati útról közvetlenül megközelíthető, nagy forgalmú útról jól látható telken elhelyezkedő irodaépület és raktár eladó.

- 2008-ban, egyedi tervek alapján készült
- Energetikailag korszerű
- 2040nm-es telken található
- nettó 547nm-es, beépíthetőségének köszönhetően BŐVÍTHETŐ!
- 26
...
+ Read more
Location
9027 Győr