Our features
Eladó ház Budapest XVIII. 135m2
1186 Budapest
ID: 76772
95 M Ft (664 E Ft/m2)
Area
143 m2
Bedrooms
2+2
Property Details
Type: House
Area: 135 m2
Balcony / Terrace area: 15 m2
Bedrooms: 2+2
Year Built: 20+ years old
Price: 94 990 000 Ft
Price/m2: 664 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
View from property: Park
Description
❗️KIVÉTELES lehetüség a KERTVÁROSI hangulatot kedvelőknek! Budapesten a 18. kerületben

Gloriett városrészben jó helyen ELADÓ SORHÁZI tégla lakás!

Nappali + 3 szoba!

ELŐNYEI:

✅ Kiváló infrastruktúra, kertvárosi hangulat
Location
1186 Budapest