Our features
Eladó ház Siófok 550m2
8600 Siófok
ID: 76473
330 M Ft (236 E Ft/m2)
Area
1398 m2
Bedrooms
7
Property Details
Type: House
Area: 550 m2
Balcony / Terrace area: 1696 m2
Bedrooms: 7
Year Built: 20+ years old
Price: 330 000 000 Ft
Price/m2: 236 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Siófoki "Rózsadombján",legcsendesebb,legnívósabb környékén, luxus házak övezetében eladóvá vált egy luxus villa.

A 3 szintes 550 nm-es ingatlan 1696 nm-es parkosított dupla telken fekszik.
A ház 1998-es építésű, a korabeli technológiának megfelelően csúcsminőségű alapanyagokkal, azóta is korszerűsítve.

A Balaton part 1 km-re, 15 perc kényelmes sé
...
+ Read more
Location
8600 Siófok