Our features
Eladó ház Kistarcsa 133m2
2143 Kistarcsa
ID: 75755
141.9 M Ft (461 E Ft/m2)
Area
308 m2
Bedrooms
6
Property Details
Type: House
Area: 133 m2
Balcony / Terrace area: 350 m2
Bedrooms: 6
Year Built: Max 10 years old
Price: 141 900 000 Ft
Price/m2: 461 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Kedves Érdeklődő!
Minőségi anyagokból kivitelezett ikerház eladóvá vált Kistarcsán!
Kérem ismerje meg főbb jellemzőit:
- 2016-ban épült
- 133 nm-es a tulajdoni lap szerint
- 2 nappali + 6 szobás
- 3 fürdőszobás
- 24,8 nm terasszal rendelkezik
- 350 nm telek tartozik hozzá

Műszaki jellemzők:
- falazat: 30 cm-es Leier Plan tégla
- födémszerkezet: E
...
+ Read more
Location
2143 Kistarcsa