Our features
Eladó ház Kistarcsa 71m2
2143 Kistarcsa
ID: 75187
55 M Ft (164 E Ft/m2)
Area
335 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 71 m2
Balcony / Terrace area: 528 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 54 990 000 Ft
Price/m2: 164 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Kistarcsa barátságos környezetében Zsófialigetben kínálom megvételre ezt a felújítandó 71 négyzetméteres családi házat. Az ingatlan egy 528 négyzetméteres telken helyezkedik el. Állapota felújítandó.

Családi ház folyamatos karbantartás alatt áll, így a szerkezetileg ép nem vizesedik, tetőszerkezete nem ázik. Vegyesfalazatú, eredeti fa nyílászárók
...
+ Read more
Location
2143 Kistarcsa