Our features
Eladó ház Harkány 100m2
7815 Harkány
ID: 75070
35 M Ft (59 E Ft/m2)
Area
593 m2
Bedrooms
3
Property Details
Type: House
Area: 100 m2
Balcony / Terrace area: 986 m2
Bedrooms: 3
Year Built: 20+ years old
Price: 34 990 000 Ft
Price/m2: 59 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Harkány szívében, Baranya vármegyében, egy igazán különleges ingatlant kínálunk eladásra, amely ideális választás lehet, minden korosztály számára, akik kényelmes, nyugodt környezetben szeretnének élni.
Ez a használt, 100 négyzetméteres ház egy 986 négyzetméteres telken helyezkedik el, amely tökéletesen alkalmas a pihenésre és a mindennapi életre.
...
+ Read more
Location
7815 Harkány