Our features
Eladó ház Budapest III. 60m2
1038 Budapest
ID: 75048
105 M Ft (528 E Ft/m2)
Area
199 m2
Bedrooms
3
Property Details
Type: House
Area: 60 m2
Balcony / Terrace area: 277 m2
Bedrooms: 3
Year Built: Max 5 years old
Price: 105 000 000 Ft
Price/m2: 528 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Álmai otthona várja Rókahegyen, Budapest 03. kerületében!

Egy 60 m²-es, modern, tavaly épült ház keresi új tulajdonosát! Ez az ingatlan ideális választás fiatal felnőttek számára, akik nyugodt, biztonságos környezetben szeretnének élni, miközben a város nyújtotta lehetőségekről sem kell lemondaniuk.

Az ingatlan jellemzői:
- Alapterület: 60
...
+ Read more
Location
1038 Budapest