Our features
Eladó ház Győr 157m2
9030 Győr
ID: 74457
115 M Ft (530 E Ft/m2)
Area
217 m2
Bedrooms
5
Property Details
Type: House
Area: 157 m2
Balcony / Terrace area: 120 m2
Bedrooms: 5
Year Built: 20+ years old
Price: 115 000 000 Ft
Price/m2: 530 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
View from property: Inner courtyard
Description
Győr-Moson-Sopron megyében, Győr - Bácsán található ez a felújított lakóingatlan, amely ideális választás lehet a családja és akár vállalkozása számára is
Az ingatlan 157 négyzetméteres alapterülettel rendelkezik, és egy 210 négyzetméteres telken helyezkedik el.

A modern, tágas nappali világos és barátságos teret biztosít a családi összejövetele
...
+ Read more
Location
9030 Győr