Our features
Eladó ház Szentendre 724m2
2000 Szentendre
ID: 73952
38.8 M Ft (54 E Ft/m2)
Area
724 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 724 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 38 800 000 Ft
Price/m2: 54 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
Szentendrei örökpanorámás telek eladó!
Sztaravodán eladó egy 724 m2-es, kb. 14 m széles szabályos téglalap alakú, déli fekvésű Skanzenre panorámás telek.
Üh/1 övezet, üdülőterület: beépíthetőség: 10%, terepszint alatt: 15%, épületmagasság: 4,5 m, szabadonálló beépítés.
Jogilag üdülőnek minősülő családi ház építhető, P+F+TT, 3×72m2=216 bruttó m2-en.
...
+ Read more
Location
2000 Szentendre