Our features
Eladó ház Hosszúpályi 85m2
4274 Hosszúpályi
ID: 73174
55.9 M Ft (82 E Ft/m2)
Area
685 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 85 m2
Balcony / Terrace area: 1200 m2
Bedrooms: 4
Year Built: 20+ years old
Price: 55 900 000 Ft
Price/m2: 82 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Debrecen vonzáskörzetében, Hosszúpályi központjában eladó egy teljes körűen
felújított, igényes, nappali+ 3 szobás családi ház, két állásos garázzsal, és a hozzá
tartozó 1200 nm-es telekkel.
Főbb jellemzői:
- teljes körű műszaki és esztétikai felújítás
- új tető
- hőszivattyús fűtés
A felújítás elkészült, az ingatlan rövid határidővel költözhető.
...
+ Read more
Location
4274 Hosszúpályi