Eladó ház Budapest XXIII. Soroksár-..
1237 Budapest, Soroksár-Újtelep
ID: 72717
138 M Ft (303 E Ft/m2)
Area
456 m2
Bedrooms
7+1
Property Details
Type: House
Area: 230 m2
Balcony / Terrace area: 451 m2
Bedrooms: 7+1
Year Built: Max 20 years old
Price: 138 000 000 Ft
Price/m2: 303 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
Description
JAHN FERENC KÓRHÁZZAL SZEMBEN, PESTERZSÉBET ÉS SOROKSÁR HATÁRÁN LÉVŐ, 2 GENERÁCIÓSSÁ ALAKÍTHATÓ, ELŐKERTTEL RENDELKEZŐ ÖNÁLLÓ, HATALMAS AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIS CSALÁDI HÁZ

A tetőtér beépítése pár éve történt, a ház pedig 2013-ban épült, szigetelt és klimatizált. Minden helyiségben minőségi burkolatok találhatók.

A hátsó kertbe egy 33 nm nag
...
+ Read more
Location
1237 Budapest, Soroksár-Újtelep