Our features
Eladó ház Pilisborosjenő 1111m2
2097 Pilisborosjenő
ID: 71918
58.9 M Ft (53 E Ft/m2)
Area
1111 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 1111 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 58 900 000 Ft
Price/m2: 53 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
Eladó építési telek
Pilisborosjenő központi részén eladóvá vált egy 1111nm-s építési telek. Jelenleg egy 2340nm-telek részéből lesz leválasztva.
Építési övezet: LA-f-2
beépíthetőség: 25%
épület magasság: 5,5m
zöldterület 60%
Családi ház, Ikerház, vagy két lakásos társasház építhető rá
A építhető maximális épület alapterülete 246nm vagy 215nm
A tele
...
+ Read more
Location
2097 Pilisborosjenő