Eladó ház Budapest XIV. Alsórákos ..
1145 Budapest, Erzsébet Királyné útja
ID: 70832
360 M Ft (438 E Ft/m2)
Area
822 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 822 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 360 000 000 Ft
Price/m2: 438 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Különleges lehetőség! REMEK BEFEKTETÉS!

VÁSÁROLJON KEDVEZŐ SAJÁT CÉGKÖZPONTOT!

14. kerületben az Erzsébet királyné út vonzásában eladó telephely, irodaház, raktár, műhely.
Kamionnal is megközelíthető- be is tud állni az udvarra a raktárhoz!

-főépülete ( irodaépület ) 522nm alapterületű , 3 szintes jelenleg iroda (-de lehet üzlet,
bemutatóterem
...
+ Read more
Location
1145 Budapest, Erzsébet Királyné útja