Our features
Eladó ház Budapest XII. 200m2
1121 Budapest
ID: 66944
268 M Ft (608 E Ft/m2)
Area
441 m2
Bedrooms
7
Property Details
Type: House
Area: 200 m2
Balcony / Terrace area: 482 m2
Bedrooms: 7
Year Built: 20+ years old
Price: 268 000 000 Ft
Price/m2: 608 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Budapest XII. kerületének gyöngyszeme, Mártonhegy exkluzív, csendes utcájában kínáljuk ezt a 482 nm-es, négyszintes, többgenerációs ikerházat. A város feletti, zöldövezeti elhelyezkedés tökéletes nyugalmat és természetközeli életérzést biztosít a városi panoráma csodálatos látványával megkoronázva.

Főbb jellemzők:
Lakótér: nettó 200 nm, jól megter
...
+ Read more
Location
1121 Budapest