Our features
Eladó ház Lenti 130m2
8966 Lenti, Lentitől 10 km-re Szlovéniában, 2 lakásos családi ház eladó
ID: 66766
117.3 M Ft (186 E Ft/m2)
Area
630 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 130 m2
Balcony / Terrace area: 1000 m2
Bedrooms: 4
Year Built: 20+ years old
Price: 117 300 000 Ft
Price/m2: 186 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Lentitől 10 km-re Szlovéniában, Lendva közelében 130 m2-es családi ház eladó.

Az ingatlan kiválóan kiépített úton megközelíthető zöldövezetben, csendes környezetben, egy zsákutca végén a termálfürdőtől 3 percre található. A közelben orvosi rendelők, bevásárlási lehetőségek, szolgáltató komplexum és sportolási lehetőségek találhatók. A horvát határ
...
+ Read more
Amenities
  • Communal garden
Location