Our features
Eladó ház Hidegkút 55m2
8247 Hidegkút
ID: 66646
50 M Ft (123 E Ft/m2)
Area
405 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 55 m2
Balcony / Terrace area: 700 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 49 990 000 Ft
Price/m2: 123 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
HIDEGKÚTON polgári, sváb lakóingatlan eladó!
A Balaton-felvidék bájos , rendezett , átmenő forgalom nélküli településén kináljuk eladásra ezt a stilusos lakó ingatlant.
-Rendezett, ápolt környezet, csendes település, elvonulós ingatlan itt a feltöltődés, kikapcsolódás biztositott
-Az ingatlan korszerűsitést, felújitást igényel, viszont nagyon stabi
...
+ Read more
Amenities
  • Balcony
Location
8247 Hidegkút