Our features
Eladó ház Balatonfüred 210m2
8230 Balatonfüred
ID: 66561
250 M Ft (583 E Ft/m2)
Area
429 m2
Bedrooms
5+1
Property Details
Type: House
Area: 210 m2
Balcony / Terrace area: 437 m2
Bedrooms: 5+1
Year Built: Max 20 years old
Price: 250 000 000 Ft
Price/m2: 583 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
BALATONFÜREDEN GYÖNYÖRŰ PANORÁMÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Balatonfüred igazi mediterrán hangulatot árasztó városrészén eladó ez teljesen tökéletes 3 szintes családi ház.
Az ingatlan rendkívül átgondolt, nagy világos terekkel, teljes kényelemmel, dupla garázzsal és még minimum 3-4 db autó számára udvari beállókkal.
Igényes, szép lakókörnyezetben találhat
...
+ Read more
Amenities
  • Balcony
Location
8230 Balatonfüred