Our features
Eladó ház Csopak 210m2
8229 Csopak
ID: 66120
398 M Ft (639 E Ft/m2)
Area
623 m2
Bedrooms
6
Property Details
Type: House
Area: 210 m2
Balcony / Terrace area: 825 m2
Bedrooms: 6
Year Built: Max 10 years old
Price: 398 000 000 Ft
Price/m2: 639 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
FULL-FULL PANORÁMA! AZ EGÉSZ BALATON A LÁBUNK ALATT! A TÖKÉLETES OTTHON AHOL IGAZÁN KIVÁLTSÁGOSNAK ÉREZHETJÜK MAGUNKAT EBBEN A CSODÁLATOS INGATLANBAN.Ez a hely egy rendkívül egyedülálló része az Északi Balaton-partnak. Hihetetlen kisugárzás, csend, nyugalom, s a elképesztő panoráma. A feltöltődés tökéletes helyszíne.
Csopak Rózsadombján a Szent Don
...
+ Read more
Amenities
  • Balcony
  • Storage
Location
8229 Csopak