Our features
Eladó ház Üröm 78m2
2096 Üröm
ID: 65504
43 M Ft (128 E Ft/m2)
Area
337 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 78 m2
Balcony / Terrace area: 517 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 43 000 000 Ft
Price/m2: 128 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Felújítandó, 78 nm-es, 2 szobás házat kínálunk eladásra Pest vármegyében, Ürömön, a Bécsi úton.
Az ingatlan egy 517 nm-es telekkel rendelkezik, így van lehetőség a kertészkedésre és a pihenésre.
Az ingatlan állapota felújítandó, azonban a lehetőségek végtelenek, hiszen az új tulajdonosnak lehetősége van a saját ízlése szerint alakítani az ingatla
...
+ Read more
Location
2096 Üröm