Our features
Eladó ház Tárnok 53m2
2461 Tárnok
ID: 63962
31.9 M Ft (115 E Ft/m2)
Area
278 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 53 m2
Balcony / Terrace area: 450 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 31 900 000 Ft
Price/m2: 115 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Eladó ház Tárnok csendes, nyugodt részén. Az ingatlan ideális választás párok vagy kisebb családok számára. 450 négyzetméteres telekrésszel rendelkezik, ahol lehetőség van zárt udvari parkolásra akár 2 autóval is.

A ház bejárata egy közös udvarból nyílik, a szomszéd házzal (jogilag rendezett).

Az ingatlant 2015-ben teljesen felújították, 10 cm ho
...
+ Read more
Location
2461 Tárnok