Eladó ház Budapest XVIII. Ganztelep ..
1185 Budapest
ID: 63936
129.9 M Ft (299 E Ft/m2)
Area
434 m2
Bedrooms
6
Property Details
Type: House
Area: 160 m2
Balcony / Terrace area: 548 m2
Bedrooms: 6
Year Built: 20+ years old
Price: 129 900 000 Ft
Price/m2: 299 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Megvételre kínálom az alábbi paraméterekkel rendelkező kiváló állapotú családi házat Budapest, 18.kerületében:
- 160 m2, kétszintes, 1995-ben épített masszív tégla épület, 10 cm-es szigeteléssel
- az elmúlt 6 évben teljeskörűen felújított és karbantartott
- műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval
- 548 m2 önálló telekkel, ami telis te
...
+ Read more
Location
1185 Budapest