Our features
Eladó ház Székesfehérvár 116m2
8000 Székesfehérvár
ID: 63810
109.9 M Ft (370 E Ft/m2)
Area
297 m2
Bedrooms
5
Property Details
Type: House
Area: 116 m2
Balcony / Terrace area: 362 m2
Bedrooms: 5
Year Built: Max 5 years old
Price: 109 900 000 Ft
Price/m2: 370 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
4. Székesfehérváron, Ráchegy csendes részén,378m2-es saját telken, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, BB energetikával, nettó 115,8 m2-es lakóterű, családi ház, GARÁZZSAL, TERASSZAL, KERTKAPCSOLATTAL, kulcsrakész átadással eladó.
Privát lakóparkban 5 ház épül, HŐSZIVATTYÚVAL kialakított fűtésrendszerrel!

A modern épület antracit és tört fehér színű megjelenéséhez prakti
...
+ Read more
Location
8000 Székesfehérvár