Our features
Eladó ház Velence 165m2
2481 Velence
ID: 63807
154 M Ft (218 E Ft/m2)
Area
706 m2
Bedrooms
6
Property Details
Type: House
Area: 165 m2
Balcony / Terrace area: 1081 m2
Bedrooms: 6
Year Built: 20+ years old
Price: 154 000 000 Ft
Price/m2: 218 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Velence Újtelepen, NAGY FEDETT TERASZOS családi ház, garázzsal, lakható melléképülettel, KÉT GENERÁCIÓNAK vagy SZOLGÁLTATÁSRA is alkalmas kialakítással eladó.

A FŐÉPÜLET 90 m2, nagy nappali-étkezővel, közlekedőből különnyíló két szobával. kamrával, fürdőszobával, vendég WC kialakítással épült 1986-ban. 30-as tégla falazattal, vasbeton gerendás f
...
+ Read more
Location
2481 Velence