Our features
Eladó ház Székesfehérvár 150m2
8000 Székesfehérvár
ID: 63797
125 M Ft (445 E Ft/m2)
Area
281 m2
Bedrooms
5
Property Details
Type: House
Area: 150 m2
Balcony / Terrace area: 262 m2
Bedrooms: 5
Year Built: Max 5 years old
Price: 125 000 000 Ft
Price/m2: 445 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Székesfehérváron, a Belvároshoz közel, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, NAPPALI + NÉGY szobás 141 m2-es lakóterű, családi ház 262m2-es saját telekrésszel, GARÁZZSAL, PERGOLÁS TERASSZAL, riasztóval év végi kulcsrakész átadással eladó.
HŐSZIVATTYÚVAL kialakított padló fűtésrendszer, SZELLŐZTETŐ rendszer, 6KW NAPELEM!

Az ikerház a mai kor minden igényét kielégítő technol
...
+ Read more
Location
8000 Székesfehérvár