Our features
Eladó ház Gyál 100m2
2360 Gyál
ID: 63678
95 M Ft (253 E Ft/m2)
Area
375 m2
Bedrooms
1+4
Property Details
Type: House
Area: 100 m2
Balcony / Terrace area: 550 m2
Bedrooms: 1+4
Year Built: Max 5 years old
Price: 95 000 000 Ft
Price/m2: 253 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Egyszintes családi ház rendkívül magas műszaki tartalommal! Gyál kedvelt kertvárosi részén új építésű, 100 m2-es, egyszintes, nappali + 4 szobás, 2 fürdőszobás családi ház 550 m2-es önálló telken 2025 júniusi átadással kulcsrakészen eladó. Garázs építhetőm melynek alapterülete 25 m2., ára 10 millió Ft. Csúcstechnológiájú Daikin hőszivattyús fűtés-h...
+ Read more
Amenities
  • A/C
  • Alarm system
  • Balcony
  • Communal garden
Location
2360 Gyál