Our features
Eladó ház Dunakeszi 134m2
2120 Dunakeszi, Dunakeszi
ID: 63278
129.9 M Ft (391 E Ft/m2)
Area
332 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 134 m2
Balcony / Terrace area: 395 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 20 years old
Price: 129 900 000 Ft
Price/m2: 391 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
View from property: Park
Description
Dunakeszin a Madách Lakóparkban, csendes kis utcában, tágas terekkel rendelkező, belső két szintes sorházi lakás eladó.

Az alsó szinten található egy étkezős-konyha, Fürdő WC külön, nappali és egy fűtött garázs.

A felső szinten 3 szoba és egy fürdőszoba.

Nyílászárói dupla üveges thermo műanyagok. A nappaliból kilépve egy 24 m²-es kellemes k
...
+ Read more
Location
2120 Dunakeszi, Dunakeszi