Eladó ház Budapest XXI. Csillagtelep..
1214 Budapest, Kölcsey utca
ID: 63233
109.9 M Ft (330 E Ft/m2)
Area
333 m2
Bedrooms
5
Property Details
Type: House
Area: 120 m2
Balcony / Terrace area: 425 m2
Bedrooms: 5
Year Built: 20+ years old
Price: 109 900 000 Ft
Price/m2: 330 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
View from property: Park
Description
Eladó önálló családi ház Csepel-Csillagtelep kertes házas övezetében!

Az ingatlan kiválóan alkalmas akár két generáció együttélésére is, hiszen tágas és jól tagolt belső terekkel rendelkezik.

A ház teljes szigeteléssel ellátott, így alacsony rezsijű, a fűtésről pedig gázkazán gondoskodik, ami még tovább csökkenti a fenntartási költségek
...
+ Read more
Location
1214 Budapest, Kölcsey utca