Our features
Eladó ház Taksony 87m2
2335 Taksony
ID: 62573
75.9 M Ft (276 E Ft/m2)
Area
275 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 87 m2
Balcony / Terrace area: 375 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 5 years old
Price: 75 900 000 Ft
Price/m2: 276 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Projekt bemutatása

Taksonyi újépítésű csak tárolónál összeérő ikerházak eladók

✅️ nettó 86-90 m2-es lakások
✅️ amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba
✅️ fűtése: gázcirkó + padlófűtés
✅️ választható burkolatok
✅️ összközműves
✅️ telek: kb 375 m2
✅️ CSOK +
✅️ céges kivitelezés, aktuális családtámogatások igénybe vehetőek

Van egymás melletti és eg
...
+ Read more
Location
2335 Taksony