Our features
Eladó ház Szigetszentmiklós 101m2
2310 Szigetszentmiklós
ID: 62560
99 M Ft (257 E Ft/m2)
Area
385 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 101 m2
Balcony / Terrace area: 567 m2
Bedrooms: 4
Year Built: 20+ years old
Price: 99 000 000 Ft
Price/m2: 257 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Szigetszentmiklós szívében eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, két generáció számára is ideális családi ház, amely tökéletes választás lehet azoknak, akik egy jól megközelíthető, kényelmes otthonra vágynak!

Ez a 4 szobás ingatlan 567 m²-es, gondosan karbantartott telken található, ahol a természet közelsége és a nyugalom garantált. A vegyes
...
+ Read more
Location
2310 Szigetszentmiklós