Our features
Eladó ház Budapest X. Ligettelek 34m2
1102 Budapest
ID: 62502
32 M Ft (821 E Ft/m2)
Area
39 m2
Bedrooms
3
Property Details
Type: House
Area: 34 m2
Balcony / Terrace area: 10 m2
Bedrooms: 3
Year Built: 20+ years old
Price: 32 000 000 Ft
Price/m2: 821 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Kiváló lehetőség lakást vásárlóknak egy csendes kis utcában a X. kerületben található 7 lakásos társasházban. A lakás felújításra szorul, de a tetőteret beépítették, így tovább nőtt az élettér. A tetőtér beépítés engedélyekkel történt, minden dokumentum meg van. Az ezzel megnövekedett lakás területe a tulajdoni lapon még nem szerepel. Így a lakás 5...
+ Read more
Location
1102 Budapest