Our features
Eladó ház Dabas 93m2
2370 Dabas
ID: 61412
99.9 M Ft (226 E Ft/m2)
Area
443 m2
Bedrooms
4
Property Details
Type: House
Area: 93 m2
Balcony / Terrace area: 700 m2
Bedrooms: 4
Year Built: Max 5 years old
Price: 99 900 000 Ft
Price/m2: 226 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
KERTES CSALÁDI IKERHÁZ egyik fele eladó Dabas központjához közel.
3 hálószobás, szobás, világos, jó elosztású, nagyobb terekkel rendelkező, egyszintes családi ház. 93 nm a hasznos alapterület. Továbbá a ház része egy fedett, és egy fedetlen terasz, valamint egy fedett autóbeálló. a 700 nm-es telekrész elkerített, saját tulajdonú.
A ház 2023-ban épü
...
+ Read more
Amenities
  • A/C
  • Alarm system
  • Balcony
Location
2370 Dabas