Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3207. oldal

125 M Ft
(625 E Ft/m2)
- | 200 m2 |  
2086 Tinnye, ÉLELMISZERIPARI ÜZLET ..
242.4 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 158 m2 | 5 szoba
1072 Budapest, TÁGAS INGATLAN NÉGY ..
298 M Ft
(297 E Ft/m2)
Ház | 1005 m2 | 9 szoba
2081 Piliscsaba
64.9 M Ft
(211 E Ft/m2)
Ház | 307 m2 | 3 szoba
2085 Pilisvörösvár, KÖZPONTI HELYEN..
899 E Ft /hó
Lakás | 107 m2 | 3 szoba
1093 Budapest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
117 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 71 m2 | 3 szoba
1138 Budapest, Népfürdő utca
86.6 M Ft
(2.1 M Ft/m2)
Lakás | 41 m2 | 2 szoba
1138 Budapest, Népfürdő utca
299 M Ft
(457 E Ft/m2)
Ház | 654 m2 | 10 szoba
8630 Balatonboglár
105 M Ft
(239 E Ft/m2)
Ház | 439 m2 | 4 szoba
4033 Debrecen
47.9 M Ft
(73 E Ft/m2)
Ház | 653 m2 | 3 szoba
4220 Hajdúböszörmény
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!