Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3056. oldal

75 M Ft
(252 E Ft/m2)
Ház | 298 m2 | 4 szoba
7100 Szekszárd
240 E Ft /hó
Lakás | 47 m2 | 2 szoba
1075 Budapest
107.9 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 2 szoba
1137 Budapest
84.9 M Ft
(954 E Ft/m2)
Lakás | 89 m2 | 2 szoba
1074 Budapest
19.5 M Ft
(368 E Ft/m2)
- | 53 m2 |  
1105 Budapest
199 M Ft
(359 E Ft/m2)
Ház | 555 m2 | 3 szoba
2045 Törökbálint
44.9 M Ft
(52 E Ft/m2)
Ház | 864 m2 | 4 szoba
3388 Poroszló
119 M Ft
(372 E Ft/m2)
- | 320 m2 |  
7285 Szorosad
1 M Ft /hó
Lakás | 97 m2 | 3 szoba
1051 Budapest
358 M Ft
(529 E Ft/m2)
Ház | 677 m2 | 10 szoba
8380 Hévíz
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!