Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3048. oldal

Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
86 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
1191 Budapest
82.4 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
1191 Budapest
84 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
1191 Budapest
129.9 M Ft
(246 E Ft/m2)
Ház | 528 m2 | 8 szoba
2360 Gyál
129.9 M Ft
(494 E Ft/m2)
- | 263 m2 |  
2360 Gyál
4.9 M Ft
(4 E Ft/m2)
- | 1339 m2 |  
8855 Belezna
22.5 M Ft
(20 E Ft/m2)
- | 1140 m2 |  
2500 Esztergom
45 M Ft
(46 E Ft/m2)
- | 971 m2 |  
2310 Szigetszentmiklós
86 M Ft
(292 E Ft/m2)
Ház | 295 m2 | 4 szoba
8000 Székesfehérvár
115.5 M Ft
(34 E Ft/m2)
Ház | 3433 m2 | 3 szoba
8095 Pákozd
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!