Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3033. oldal

115 M Ft
(561 E Ft/m2)
Lakás | 205 m2 | 2 szoba
2083 Solymár
27.9 M Ft
(66 E Ft/m2)
Ház | 420 m2 | 3 szoba
2740 Abony
239.9 M Ft
(462 E Ft/m2)
Ház | 519 m2 | 9 szoba
2151 Fót
65 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 61 m2 | 3 szoba
7631 Pécs
56.2 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 52 m2 | 2 szoba
7631 Pécs
89.9 M Ft
(166 E Ft/m2)
- | 541 m2 |  
8647 Balatonmáriafürdő
54.1 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
7631 Pécs
119 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
- | 104 m2 |  
1062 Budapest
56.2 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 52 m2 | 2 szoba
7631 Pécs
65 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 61 m2 | 3 szoba
7631 Pécs
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!