Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2992. oldal

9.9 M Ft
(7 E Ft/m2)
- | 1504 m2 |  
2051 Biatorbágy
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
650 E Ft /hó
Ház | 180 m2 | 4 szoba
4032 Debrecen
80 M Ft
(183 E Ft/m2)
Ház | 437 m2 | 5 szoba
4130 Derecske
119.5 M Ft
(287 E Ft/m2)
Ház | 417 m2 | 5 szoba
4030 Debrecen
175 M Ft
(678 E Ft/m2)
Ház | 258 m2 | 5 szoba
4032 Debrecen
50 M Ft
(877 E Ft/m2)
Lakás | 57 m2 | 3 szoba
4024 Debrecen
25 E Ft /hó
- | 13 m2 |  
4025 Debrecen
32 M Ft
(62 E Ft/m2)
Ház | 519 m2 | 1 szoba
4130 Derecske
58.5 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 3 szoba
1215 Budapest
24.9 M Ft
(25 E Ft/m2)
- | 1000 m2 |  
2230 Gyömrő
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!