Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2962. oldal

1.3 M Ft /hó
- | 500 m2 |  
2092 Budakeszi
250 E Ft /hó
Lakás | 45 m2 | 1 szoba
1072 Budapest
169 M Ft
(2.5 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 3 szoba
1025 Budapest
285 M Ft
(348 E Ft/m2)
Ház | 820 m2 | 5 szoba
1037 Budapest
38 M Ft
(745 E Ft/m2)
Lakás | 51 m2 | 3 szoba
2800 Tatabánya
27.9 M Ft
(872 E Ft/m2)
Lakás | 32 m2 | 1 szoba
2836 Baj
75 M Ft
(205 E Ft/m2)
Ház | 365 m2 | 3 szoba
2890 Tata
27.5 M Ft
(21 E Ft/m2)
Ház | 1306 m2 | 2 szoba
2861 Bakonysárkány
59.8 M Ft
(239 E Ft/m2)
Ház | 250 m2 | 5 szoba
2890 Tata
22.9 M Ft
(916 E Ft/m2)
- | 25 m2 |  
2800 Tatabánya
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!