Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2933. oldal

48 M Ft
(97 E Ft/m2)
Ház | 493 m2 | 4 szoba
3291 Vámosgyörk
130 E Ft /hó
Lakás | 41 m2 | 1 szoba
3580 Tiszaújváros
59 M Ft
(122 E Ft/m2)
Ház | 483 m2 | 4 szoba
6500 Baja
159.9 M Ft
(349 E Ft/m2)
Ház | 458 m2 | 5 szoba
2133 Sződliget
10 M Ft
(714 E Ft/m2)
- | 14 m2 |  
4031 Debrecen
55 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 42 m2 | 2 szoba
4025 Debrecen
74.9 M Ft
(133 E Ft/m2)
Ház | 563 m2 | 5 szoba
4241 Bocskaikert
89 M Ft
(193 E Ft/m2)
Ház | 462 m2 | 5 szoba
2366 Kakucs
99.9 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 3 szoba
1067 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
46.9 M Ft
(65 E Ft/m2)
Ház | 718 m2 | 3 szoba
2371 Dabas
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!