Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2905. oldal

420 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 289 m2 | 7 szoba
1061 Budapest, Liszt Ferenc tér
110 E Ft /hó
Lakás | 15 m2 | 1 szoba
1071 Budapest, Damjanich utca
40 E Ft /hó
- | 12 m2 |  
1077 Budapest, Rózsa utca
160.3 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 99 m2 | 3 szoba
1085 Budapest, József körút
47.9 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 45 m2 | 1 szoba
1105 Budapest, Óhegy
110 E Ft /hó
Lakás | 11 m2 | 1 szoba
1071 Budapest, Damjanich utca
100 E Ft /hó
Lakás | 8 m2 | 1 szoba
1071 Budapest, Damjanich utca
130 E Ft /hó
Lakás | 19 m2 | 1 szoba
1071 Budapest, Damjanich utca
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
110 E Ft /hó
Lakás | 11 m2 | 1 szoba
1071 Budapest, Damjanich utca
104.9 M Ft
(199 E Ft/m2)
Ház | 526 m2 | 4 szoba
2319 Szigetújfalu
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!