Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2898. oldal

32 M Ft
(37 E Ft/m2)
- | 862 m2 |  
3326 Ostoros
67 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 42 m2 | 2 szoba
1062 Budapest
35 M Ft
(54 E Ft/m2)
Ház | 646 m2 | 2 szoba
8500 Pápa
9.9 M Ft
(19 E Ft/m2)
Ház | 518 m2 | 3 szoba
2740 Abony
19 M Ft
(99 E Ft/m2)
Ház | 192 m2 | 2 szoba
7300 Komló
3.7 M Ft
(4 E Ft/m2)
- | 978 m2 |  
9913 Döröske
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
250 M Ft
(174 E Ft/m2)
- | 1433 m2 |  
1037 Budapest
193 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 100 m2 | 3 szoba
1055 Budapest, Honvéd utca
59.9 M Ft
(778 E Ft/m2)
- | 77 m2 |  
1108 Budapest
149 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 91 m2 | 3 szoba
1066 Budapest, Dessewffy utca
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!