Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2887. oldal

54.9 M Ft
(784 E Ft/m2)
Lakás | 70 m2 | 3 szoba
6723 Szeged, Dankó Pista utcánál
134.9 M Ft
(87 E Ft/m2)
Ház | 1558 m2 | 5 szoba
2083 Solymár
52 M Ft
(754 E Ft/m2)
Lakás | 69 m2 | 4 szoba
1215 Budapest, Zsák Hugó utca
154.4 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 81 m2 | 4 szoba
1135 Budapest
500 E Ft /hó
Lakás | 210 m2 | 10 szoba
1094 Budapest, Ferenc körút
115.3 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 62 m2 | 3 szoba
1135 Budapest
109.4 M Ft
(1.7 M Ft/m2)
Lakás | 63 m2 | 3 szoba
1135 Budapest
84.9 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 2 szoba
1135 Budapest
31.5 M Ft
(68 E Ft/m2)
Ház | 466 m2 | 3 szoba
2217 Gomba
18.8 M Ft
(537 E Ft/m2)
Lakás | 35 m2 | 1 szoba
2931 Almásfüzitő
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!